Програма
Голяма сцена
Септември
25
19.00
ТРИ СВАТБИ И ЕДНО ВЪЗКРЕСЕНИЕ
ТРИ СВАТБИ И ЕДНО ВЪЗКРЕСЕНИЕ
автор: по "Слуга на двама господари" от Карло Голдони
сцена: Голяма сцена
Режисьор: Ивайло Ненов
Адаптация: Ивайло Ненов, Ваня Георгиева, Николай Ангелов
Сценография и костюми: Теодор Киряков, Ивайло Николов
Композитор: Пламен Мирчев - Мирона
Музика на живо в изпълнение на: Sergie Avas
Хореография: Марин Удварев
Графичен дизайн: Кристина Вътова
Плакат: Omi Studio

Участват: Юлиян Петров, София Бобчева, Кристиана Ценкова, Любомир Кънев, Кадри Хабил, Ивайло Спасимиров, Дайана Михайлова, Венцислав Петков, Йовко Кънев, Александър Узунов
Септември
30
19.00
ДВАМА СЪВСЕМ ГОЛИ МЪЖЕ
ДВАМА СЪВСЕМ ГОЛИ МЪЖЕ
автор: Себастиан Тиери
сцена: Голяма сцена
Режисьор: Николай Урумов
Сценография и костюми: Виолета Радкова
Превод: Михаил Билалов

Участват: Михаил Билалов, Йовко Кънев, Петя Венелинова, Кристиана Ценкова
Октомври
01
19.00
Редки тъпанари
Редки тъпанари
сцена: Голяма сцена
Режисьор: Теди Москов

Участват: Мая Новоселска, Роберт Янакиев, Йосиф Шамли, Дайана Михайлова, Ясена Господинова, Александър Узунов, Ивайло Спасимиров, Петя Венелинова, Александър Сано-Среброто, Явор Бахаров
Октомври
01
19.00
ЖАН И БЕАТРИС - гостува ТБА
ЖАН И БЕАТРИС - гостува ТБА
автор: Карол Фрешет
сцена: Камерна зала
Постановка: Бойко Илиев
Сценография и костюми: Нина Пашова
Сценичен бой: Камен Иванов
Превод: Светлана Панчева

Участват: Елена Петрова, Иван Радоев
Октомври
03
19.00
ИЗНЕНАДАТА
ИЗНЕНАДАТА
автор: Надежда Птушкина
сцена: Голяма сцена
Режисьор: Орлин Дяков
Сценография и костюми: Николай Нинов
Превод: Надя Попова

Участват: Мария Сапунджиева, Филип Аврамов, Татяна Цветкова, Ясена Господинова
Октомври
08
19.00
Легло за трима
Легло за трима
автор: Орлин Дяков
сцена: Камерна зала
Авторски спектакъл: Орлин Дяков
Сценография: Веселин Николов
Костюми: Виолета Радкова

Участват: Николай Урумов, Венцислав Петков, Любомир Кънев, Александър Узунов, Дайана Михайлова, Мариана Крумова, Косьо Станев, Йовко Кънев