Програма
Голяма сцена
Ноември
19
19.00
ДА БЪДЕШ ИЛИ НЕ РОМЕО И ЖУЛИЕТА -гостува ДТ "Стефан Киров" Сливен
ДА БЪДЕШ ИЛИ НЕ РОМЕО И ЖУЛИЕТА -гостува ДТ "Стефан Киров" Сливен
автор: по Уилям Шекспир
сцена: Голяма сцена
Режисьор: Марий Росен

Участват: Вяра Начева, Таня Йоргова, Деница Даринова, Християна Пенева, Ивайло Гандев, Димитър Марков, Ивайло Драгиев, Александър Евгениев
Ноември
20
19.00
Двама съвсем голи мъже
Двама съвсем голи мъже
автор: Себастиан Тиери
сцена: Голяма сцена
Режисьор: Николай Урумов
Сценография и костюми: Виолета Радкова
Превод: Михаил Билалов

Участват: Михаил Билалов, Йовко Кънев, Петя Венелинова, Кристиана Ценкова
Ноември
21
19.00
МНИМИЯТ БОЛЕН - гостува ДТ "Рачо Стоянов" Габрово
МНИМИЯТ БОЛЕН - гостува ДТ "Рачо Стоянов" Габрово
автор: Молиер
сцена: Голяма сцена

Участват: Николай Урумов, Надежда Петкова, Миглена Стоева, Магдалена Славчева, Илия Костадинов, Димитър Петров, Валери Радев, Даниел Тотов, Петко Петков, Димо Димов
Ноември
26
19.00
Коя гад изяде кашкавала
Коя гад изяде кашкавала
автор: вдъхновен от филми на Еторе Скола/Сценична адаптация Симон Шварц и Теди Москов
сцена: Голяма сцена
Режисьор: Теди Москов
Сценография: Николай Николов
Костюмограф: Свила Величкова
Музика: Антони Дончев

Участват: Мая Новоселска, Валентин Танев, Дайана Михайлова, Кристиана Ценкова, Петя Венелинова, Ясена Господинова, Александър Узунов, Ивайло Спасимиров, Кадри Хабил, Любомир Кънев, Никола Додов
Ноември
28
19.00
Сватбата на Фигаро - гостува ДТ Гео Милев, Стара Загора
Сватбата на Фигаро - гостува ДТ Гео Милев, Стара Загора
автор: Пиер-Огюстен Карон дьо Бомарше
сцена: Голяма сцена
Адаптация и постановка: Мартин Киселов
Сценография и костюми: Мартина Варийска

Участват: Димитър Митев, Весела Петрова, Иван Калошев, Мария Пенчева, Илина Илиева, Галя Александрова, Илчо Димитров, Стефан Делев, Георги Райчев, Кольо Стайков, Цветомир Черкезов
Декември
08
19.00
Коя гад изяде кашкавала
Коя гад изяде кашкавала
автор: вдъхновен от филми на Еторе Скола/Сценична адаптация Симон Шварц и Теди Москов
сцена: Голяма сцена
Режисьор: Теди Москов
Сценография: Николай Николов
Костюмограф: Свила Величкова
Музика: Антони Дончев

Участват: Мая Новоселска, Валентин Танев, Дайана Михайлова, Кристиана Ценкова, Петя Венелинова, Ясена Господинова, Александър Узунов, Ивайло Спасимиров, Кадри Хабил, Любомир Кънев, Никола Додов
Декември
12
19.00
ПРЕСПАНСКИТЕ КАМБАНИ-гостува ДТ Добрич
ПРЕСПАНСКИТЕ КАМБАНИ-гостува ДТ Добрич
автор: Димитър Талев
сцена: Голяма сцена
Режисьор: Стефан Спасов
Сценография: Димитър Митев
Звук: Красимир Янев

Участват: Мария Гинкова, Валентин Андреев, Димитър Петров, Мария Генова, Пламен Маринов, Филип Янев, Стефан Сърчаджиев, Татяна Христова, Красимир Демиров
Декември
17
19.00
ПО-ПОЛЕКА SYMPHONY - Турне Държавна опера Пловдив
ПО-ПОЛЕКА SYMPHONY - Турне Държавна опера Пловдив
автор: Стефан Вълдобрев и Обичайните заподозрени
сцена: Голяма сцена
Диригент: Константин Добройков