Програма
Голяма сцена
Януари
23
19.00
ПРИМАДОНИ - Гостува Драматичен театър "Адриана Будевска"-Бургас
ПРИМАДОНИ - Гостува Драматичен театър "Адриана Будевска"-Бургас
автор: Кен Лудвиг
Постановка: Богдан Петканин
Костюми: Мартина Варийска

Участват: Александър Кадиев, Антоанета Кръстникова, Асен Лозанов, Валери Еличов, Ива Папазова, Никола Парашкевов, Николай Стоименов, Розалия Абгарян
Януари
31
19.00
ОСТРОВЪТ НА РОБИТЕ - Гостува Драматично-куклен театър "Иван Радоев" - Плевен
ОСТРОВЪТ НА РОБИТЕ - Гостува Драматично-куклен театър "Иван Радоев" - Плевен
автор: Пиер дьо Мариво
Постановка: Васил Василев
Асистент режисьор: Биляна Петрова
Превод: Наташа Колевска
Хореография и пластика: Ина Гергинова

Участват: Бориса Сарафова, Адриан Филипов, Сергей Константинов, Мария Йорданова, Теодора Кулева, Йоана Кирчева
Февруари
01
19.00
Госпожица Юлия - Гостува "Театър 199"
Госпожица Юлия - Гостува "Театър 199"
автор: Аугуст Стриндберг
Постановка: Йосиф Сърчаджиев
Сценография и костюми: Невена Белева
Музика: Мартин Каров
Превод: Васа Ганчева

Участват: Калин Врачански, Йоана Буковска - Давидова, Мира Върбанова
Февруари
05
19.00
Редки тъпанари
Редки тъпанари
Режисьор: Теди Москов

Участват: Мая Новоселска, Роберт Янакиев, Йосиф Шамли, Дайана Михайлова, Ясена Господинова, Александър Узунов, Ивайло Спасимиров, Петя Венелинова, Александър Сано-Среброто, Явор Бахаров
Февруари
06
19.00
Любов с гръмотевици
Любов с гръмотевици
автор: Кен Лудвиг
Постановка и режисура: Орлин Дяков
Сценография и костюми: Виолета Радкова

Участват: Христо Гърбов, Петя Венелинова, Дайана Михайлова, Мариана Крумова, Ивайло Спасимиров, Ясена Господинова, Йовко Кънев, Любомир Кънев
Февруари
16
19.00
Любов с гръмотевици
Любов с гръмотевици
автор: Кен Лудвиг
Постановка и режисура: Орлин Дяков
Сценография и костюми: Виолета Радкова

Участват: Христо Гърбов, Петя Венелинова, Дайана Михайлова, Мариана Крумова, Ивайло Спасимиров, Ясена Господинова, Йовко Кънев, Любомир Кънев
Февруари
22
19.00
Декамерон - Гостува Театър "Българска армия"
Декамерон - Гостува Театър "Българска армия"
автор: Джовани Бокачо
Режисьор: Диана Добрева
Сценография и костюми: Нина Пашова
Музика: Петя Диманова
Хореография: Татяна Соколова

Участват: Стефка Янорова, Гергана Данданова, Анастасия Ингилизова, Десислава Касабова, Мимоза Базова, Веселин Анчев, Георги Къркеланов, Иван Радоев, Тигран Торосян, Асен Кобиларов, Йоана Буковска - Давидова
Февруари
28
19.00
Хористи - Гостува ДКТ „Васил Друмев”-Шумен
Хористи - Гостува ДКТ „Васил Друмев”-Шумен
автор: Николай Гундеров и Димитър Събов
Режисьор: Николай Гундеров
Музика: Андрей Дреников
Сценография: Емил Неделчев
Костюмограф: Диляна Асенова

Участват: Валентин Ченков, Александър Валериев, Михаил Скуджов, Стефани Лечева, Марина Мозжухина, Кольо Стайков, Любен Попов, Димитрия Милушева, Валери Зарков, Милен Димитров, Мария Григорова, Ивайло Калоянчев, Веселин Цанев
Програма февруари
Програма февруари
Неделя, 21 Януари 2018
Програма януари
Програма януари
Петък, 05 Януари 2018
Весели празници!
Весели празници!
Вторник, 19 Декември 2017